Меню
Час роботи магазину:
  • Пн. - Пт.: 09:00 - 21:00
  • Сб. - Нд.: 10:00 - 20:00

Блог интернет магазина игрушек na-na

На який вік підходить ляльковий будиночок і що слід враховувати при покупці? За допомогою лялькового будиночка маленькі діти зможуть створити власний світ і відтворити повсякденне життя. Мається на ув..
Якщо ви читаєте це, ви, ймовірно, приголомшені широким асортиментом іграшок, кольорів та форм, доступних на ринку, і не знаєте, що найкраще підійде вашій новонародженій дитині! Ось чому ми повинні бул..
Пазли - це унікальні та захоплюючі головоломки, які завоювали серця дітей та дорослих по всьому світу. Вони є картинками, розрізані на безліч фрагментів, які потрібно зібрати разом, щоб отримати ціліс..
Настільні ігри вже давно стали невід'ємною частиною сімейного дозвілля. Вони не тільки розважають, а й допомагають розвивати багато корисних навичок у дітей різного віку. У сучасному світі, де діти ча..
Для дітей гра – це не просто розвага, це їхній спосіб пізнання світу. Коли вони грають, вони навчаються, експериментують та розвиваються. Іграшки, що розвивають, відіграють ключову роль у цьому процес..
Літні канікули для дітей – це не просто перерва від навчання. Це час, коли діти отримують можливість повністю поринути у світ ігор, веселощів та нових відкриттів. Це час, коли вони можуть насолоджуват..
Іграшки на радіокеруванні – це не просто розвага, це цілий світ фантазії та можливостей, відкритий для дітей. Вони є неймовірною різноманітністю моделей, починаючи від класичних автомобілів і закінчую..
В останні роки дитяча побутова техніка стала справжнім хітом серед іграшок для дітей різного віку. Такі іграшки стрімко набирають популярності завдяки своїй реалістичності та освітній цінності. Іграшк..
Вибір іграшок для дітей – завдання, яке потребує уваги, турботи та розуміння. Іграшки не тільки розважають, а й відіграють ключову роль у розвитку дитини, допомагаючи їй пізнавати світ, розвивати свої..
Ігрові ляльки супроводжують дітей протягом багатьох поколінь, залишаючись одним із найпопулярніших іграшкових предметів. Вони не тільки служать джерелом розваги та задоволення, але й відіграють ключов..
Дерев'яні іграшки переживають справжній ренесанс у світі. Дедалі більше батьків вибирають для своїх дітей саме іграшки з дерева, залишаючи пластикові аналоги на полицях магазинів. Що робить ці вироби ..
Коли ми згадуємо своє дитинство, одним із перших образів, які спадають на думку, є плюшеві іграшки. Вони були нашими вірними супутниками у найяскравіших і найважливіших моментах нашого життя. Кожна з ..
Які іграшки добре сприймаються трирічними дітьми та мають освітню цінність? Ми зібрали кілька порад та рекомендацій щодо іграшок, які оптимально підтримують розвиток дітей від 3 років і старше і, звич..
Іграшкова зброя – це одна з найпопулярніших категорій іграшок серед дітей. І хоча багато батьків можуть відчувати сумніви щодо того, чи грають діти зі зброєю, є багато причин, чому іграшкова зброя має..
Хто не любить поринути у захопливий світ фільмів, серіалів чи ігор? Так, це виключно риторичне питання, адже за допомогою цих вигаданих історій ми маємо змогу прожити величезну кількість житті..
Народившись, діти одразу ж починають активно пізнавати світ. З перших місяців вони вчаться розпізнавати маму по голосу та запаху. Потім намагаються тримати голівку, зосереджуватись на предмета..
Чи пам’ятаєте ви улюблену іграшку свого дитинства? Ту, з якою ви засинали, яку носили усюди з собою та обіймали під час грози, аби не було так страшно. Швидше за все, це була м’яка іграшка, чи..
Іграшки – це невіддільна частина нашого дитинства. Але чи задумувались ви, що саме іграшки з дерева були досить популярними завжди? Наприклад у Стародавньому Єгипті їх використовували під час ..
Дитинство – це беззаперечно найяскравіший та найсвітліший час у нашому житті. Це час, коли ми не хвилюємось про те, що буде через рік чи навіть завтра, а просто насолоджуємось життям кожної се..