Array
Меню
Час роботи магазину:
  • Пн. - Пт.: 09:00 - 21:00
  • Сб. - Нд.: 10:00 - 20:00

Обираємо кращі м’які іграшки для дітей

м’які іграшки на дивані

Чи пам’ятаєте ви улюблену іграшку свого дитинства? Ту, з якою ви засинали, яку носили усюди з собою та обіймали під час грози, аби не було так страшно. Швидше за все, це була м’яка іграшка, чи не так? І це зовсім не дивно, адже вони такі зручні та приємні на дотик, а на додачу з ними можна придумати так багато ігор.

Зміст

Вибираємо м’яку іграшку відповідно до віку дитини

М’яка іграшка – це та річ, яка є у кожного вдома. Незалежно від статі вони подобаються малюкам, дошкільнятам, школярам та навіть студентам (і не намагайтесь заперечити останнє, ми знаємо, що у вас досі є улюблений ведмедик). Але все ж як обрати іграшку відповідно до віку, щоб та ідеально підійшла дитині?

Умовно м’які іграшки можна поділити на три вікові категорії: до 3-х років, від 3-х до 7 років та від 7 років. У першому випадку до вибору іграшки варто підходити з максимальною відповідальністю, адже малюки люблять усе тягнути до рота. Тому, аби дитина не проковтнула свою нову забавку, потрібно звернути увагу на її розмір. Іграшка не повинна бути надто великою, але і зовсім дрібні купувати не можна. Ідеальним варіантом буде іграшка середнього розміру (від 10 до 40 сантиметрів).

Окрім цього варто надавати перевагу товарам, що не мають довгого ворсу та дрібних деталей, які можна проковтнути. Гарним вибором буде іграшка з нешкідливих гладких тканин (бавовна, кашемір, фліс, оксамит, трикотаж тощо).

дитина з м’якою іграшкою в руках

Також радимо купувати іграшки, що мають добре, спокійне та усміхнене обличчя. В іншому випадку іграшка може лякати та збуджувати нервову систему дитини. А приємно усміхнена іграшка буде заспокоювати малюка.

У віці від 3-х до 7 років м’які іграшки для дитини стають справжніми друзями, з якими дітлахи рідко розлучаються: вони беруть іграшки з собою в садочок, на прогулянку, лягають з ними спати, грають у рольові ігри тощо. Саме тому не зайвим буде звернути увагу на те, щоб іграшку було легко прати чи чистити, адже на ній можуть збиратися мікроби та бруд. Для діток такого віку іграшку можна обирати вже більшого розміру, а також із різним типом ворсу та дрібними деталями.

М’які іграшки та розвиток дитини

М’які іграшки – це чудовий спосіб розважити дитину й урізноманітнити її ігри. Але це не єдина перевага, адже крім цього іграшки мають і розвивальну функцію. З їх допомогою діти у формі гри практично з пелюшок починають розвиватись. Отож, поговорімо про те, який саме внесок у розвиток роблять м’які іграшки.

Розвиток тактильних відчуттів. З самого малечку дітки знайомляться із навколишнім світом через дотики. Обмацуючи іграшки різних форм та їх окремі елементи, малюки розвивають дрібну моторику рук. Це неабияк впливає на подальший розвиток мовлення, пам’яті, уваги, координації та багато іншого.

Розвиток фантазії та уяви. Під час гри дітки придумують неймовірну кількість сюжетів. Спочатку це відбувається з допомогою батьків, а пізніше діти здатні самостійно генерувати безліч варіантів гри. При цьому вони залучають ті ділянки мозку, що відповідають за уяву та фантазію, тим самим активно їх розвиваючи.

Розвиток комунікативних навичок. Саме іграшки стають частими компаньйонами дітей у всіх іграх та розмовах на будь-які теми. Засвоївши якусь нову інформацію, вивчивши нове слово або перейнявши якусь поведінку батьків, діти пропрацьовують цю інформацію зі своїми пухнастими друзями у формі гри, а це дозволяє закріпити нову інформацію. Також такі розмови з іграшками дозволять дитині вільніше почуватися у спілкуванні з людьми, що її оточуватимуть.

плюшевий зайчик в листі

Знайомство з навколишнім світом. М’які іграшкові друзі – це гарний спосіб для малюка познайомитися зі світом. Деякою мірою саме це і стало причиною такої любові діток до іграшок. Граючись малюки можуть знайомитися із навколишнім світом, вивчаючи, наприклад, те, як виглядають тварини, яку вони мають тілобудову, як називається та чи інша частина тіла тощо. Також випускаються інтерактивні іграшки, які допомагають малюку ще краще зрозуміти те, як усе влаштовано, знайомлячи їх із певними звуками, рухами й т.д.

Навчання відповідальності та самостійності. Діти завжди наслідують поведінку дорослих, захоплюються ними та мріють швидше подорослішати. Тому найчастіше у грі діти поводяться, як дорослі. Наприклад малюк може гратися у школу, копіюючи те, як поводиться вчитель чи вихователь у його дитсадку або ж школі. При цьому дитина запам’ятовує, як слід поводитися у тій чи іншій ситуації. Також часто діти уявляють, що м’яка іграшка є малюком: вони слідкують за її сном, годують її, заспокоюють та навчають того, що встигли вивчити самі. Завдяки цьому дітлахи розвивають відчуття відповідальності за тих, хто не може відповідати за себе сам.

Психологічний комфорт. Окрім розвитку м’яка іграшка дозволяє дитині почуватися більш комфортно. Наприклад опинившись у незнайомому середовищі без батьків чи друзів, дитина може відчувати значний дискомфорт. Але маючи біля себе знайому м’яку іграшку, яку можна обійняти, малюк буде почуватись набагато впевненіше та спокійніше.

Декілька рекомендацій щодо безпеки м’яких іграшок

Ні для кого не буде секретом те, що діти в першу чергу звертають увагу на зовнішній вигляд м’якої іграшки (якщо бути зовсім відвертими, то діти звертають увагу лише на її зовнішній вигляд). Але батькам чи будь-кому, хто має намір придбати іграшку для дитини таку ж помилку робити не варто. В першу чергу потрібно звертати увагу на безпечність іграшки.

м’які іграшки на полицях

Ось декілька порад щодо того, як вибрати безпечну іграшку:

  1. Дітям потрібно обирати іграшки такого розміру, щоб їх легко можна було підіймати, переносити та зручно тримати в руках. Оптимальним варіантом для дітей до трьох років буде іграшка, що має розмір в рамках 10-40 см. Чим старша дитина, тим більшу іграшку можна купувати.
  2. Також для малюків краще обирати іграшки, що зроблені з натуральних та гладких на дотик матеріалів. Такими можуть бути: бавовна, кашемір, фліс, оксамит, трикотаж тощо. Для діток від трьох років підійдуть також і штучні матеріали, в тому числі ті, що мають довгий ворс, наприклад, іграшки зі штучного хутра.
  3. Зверніть увагу на те, що довгий ворс може збирати бруд та пил. Тому переконайтесь, що таку іграшку легко буде очищати.
  4. Краще надавати перевагу іграшкам в спокійних кольорах. Експерти стверджують, що спокійні кольори здатні заспокоювати дітлахів, коли надто яскраві кольори навпаки можуть збуджувати нервову систему. Також радимо перевірити якість фарби (вона не повинна облазити).
  5. У іграшки не повинно бути ніякого запаху. Якщо ж іграшка має яскраво виражений запах, то це показник того, що вона була виконана неякісно.
  6. Іграшка повинна мати якісне пошиття: з неї не повинні стирчати нитки, гострі деталі тощо. Також вона має бути рівномірно наповненою та повністю прошитою.
  7. Намагайтесь надавати перевагу моделям, що мають зовнішній вигляд максимально наближений до реального прототипу. Наприклад купуючи іграшкового кота, переконайтеся, що він схожий тілобудовою та кольором на справжнього. Це потрібно для того, щоб у дитини не викривлювалось світосприйняття.
  8. Обирайте іграшки, що використані з нешкідливих матеріалів. Цю інформацію можна уточнити у консультантів або ж запитавши сертифікат якості товару.

М’які іграшки та улюблені дитячі герої

Зрозумівши головні принципи правильного вибору м’яких іграшок, потрібно переходити до наступного етапу – визначитись, яка саме іграшка вам потрібна. Великий асортимент – це дуже добре, але ж в таких умовах і вибирати складніше. Отож, поговорімо про найбільш поширені іграшки серед дітлахів.

плюшеві котик, кит та дельфін

Іграшки-обіймашки для найменших

Обіймашки – це чудовий варіант для дитини будь-якого віку, але саме для малюків обіймашка стане ідеальним товаришем. Вона допоможе у стресовій ситуації та заспокоїть малюка, коли йому це буде потрібно.

Але якою має бути обіймашка? Насамперед переконайтесь у тому, що іграшка підходить малюку по розміру та вазі. Дитина має без зайвих зусиль тримати іграшку. Також іграшка має бути приємною на дотик та не викликати ніяких алергічних реакцій.

Гарним варіантом буде обіймашка з довгими руками та ногами, на яких нашиті липучки. Це робиться для того, щоб кінцівки можна було легко скріплювати між собою. Таку іграшку можна почепити на себе, і ходити з нею будь-де, не витрачаючи зайвих сил та не переживаючи про те, що обіймашка загубиться. Також вони є чудовими компаньйонами під час сну, адже вони здатні обіймати малюка у відповідь.

Великі м’які іграшки – для дітей будь-якого віку

м’який іграшковий ведмідь

Великі м’які іграшки завжди були класним подарунком до дня народження (і не тільки для дітей). Але в першу чергу від таких іграшок у захваті саме останні. А причини їх популярності досить прості: по-перше, завдяки великому розміру такі іграшки є досить деталізованими. Вони мають чіткі аксесуари та частини тіла. Завдяки цьому малі діти легко ознайомляться із тілобудовою тварини. Дитина зможе обмацати чітко виражені вуха, очі, ніс тощо.

По-друге, завдяки великому розміру іграшок, діти обожнюють обійматися з ними, адже вони можуть мати зріст такий же, як у малюка. Це створює враження, ніби дитина обіймає реального друга. Найпопулярнішими серед таких іграшок є ведмеді.

Свинка Пепа, Посіпаки та Хагі Вагі - вибір сучасних дітей

Усі ми добре знаємо, що діти обожнюють мультфільми та ігри. Вони радо сидять на місці, спостерігаючи за героями мультиків, вчаться від них нового та мріють отримати в подарунок іграшкову копію свого улюбленого персонажа. І виробники іграшок радо надають їм таку можливість, виготовляючи прототипи найрізноманітніших героїв мультфільмів, ігор чи серіалів. Нині в топах тримаються мультфільми Свинка Пепа, Посіпаки та гра Poppy Playtime. Як же вони завоювали серця сучасних дітей?

Наприклад гру Poppy Playtime батьки часто не розуміють, адже її персонажі страшні на вигляд, але все ж дітлахи від них у повному захваті. Poppy Playtime – це пригодницька гра в жанрі горор, тому у грі є багато моментів, що можуть налякати дитину (гра має вікові обмеження). Але при цьому вона має багато головоломок, що посприяють розвитку логічного мислення у дитини.

м’які іграшки Хагі Вагі

Найулюбленішими персонажами гри серед дітей є Хагі Вагі. Іграшки Хагі Вагі стануть чудовим подарунком для сучасної дитини. Вони виготовляються зі штучного хутра, що має яскраві кольори: рожевий, оранжевий, синій, зелений та сірий. Хагі Вагі мають довгі руки з липучками, що скріплюються між собою, великий рот, розтягнений в усмішці та гострі зуби.

Британський мультсеріал Свинка Пеппа на відміну від попередньої гри не має ніяких вікових обмежень, а тому її люблять навіть найменші діти. Мультсеріал навчає малюків гарно поводитись, розповідає про правила, показує що таке добро, а що зло тощо. Завдяки цьому дітлахи вчаться краще розуміти навколишній світ та відрізняти погане від хорошого.

Іграшкова Свинка Пеппа точно сподобається любителям цього мультика. Для дітлахів можна обрати іграшку розміром 12 см або ж 26. Вони виготовляються зі штучного хутра та мають приємні яскраві кольори. Маючи персонажів мультсеріалу вдома, діти зможуть самостійно придумувати сюжети та розвивати свою уяву.

Посіпаки – це маленькі жовті створіння, які (за сюжетом мультфільмів) дуже давно живуть на Землі. І все своє життя вони служать найбільшим лиходіям на планеті. Мультфільми розповідають про пригоди незграбних посіпак. Діти полюбили його за гумор та милих головних героїв, що говорять незрозумілою мовою та здатні розсмішити будь-кого.

плюшевий посіпака

Купівля плюшевого посіпаки стане справжньою подією для фанатів мультфільму. Малюк зможе створити вдома цілу команду із власних посіпак та уявити себе головним героєм мультфільму. Жовтий посіпака у синьому комбінезоні зможе стати справжнім другом малюка. Іграшки м’які на дотик, тому з ними зручно спати та весело гратись.

Найкращі друзі малюків – інтерактивні іграшки

Інтерактивні іграшки – це ідеальний спосіб познайомити малюка із навколишнім світом. Завдяки таким іграшкам дітлахи можуть дізнатися, як виглядають тварини, як вони поводяться чи які звуки видають. Крім цього серед інтерактивних іграшок можна обрати літак, що світиться та рухає своїми деталями, комп’ютер чи робота, який вміє розмовляти та пересуватися.

М’які песики на повідцях та звірі, що розмовляють

У категорії інтерактивних іграшок найпоширенішими є саме звірі. Вони підкорюють дітей своєю реалістичністю. Зокрема серед таких і песики на повідцях. З ними діти можуть уявити себе справжніми власниками собаки, адже вона має повідець та ошийник, що дозволяє вигулювати її як справжню. Іграшка також є хорошим способом підготувати дитину до покупки домашнього улюбленця, навчивши її основних правил догляду.

інтерактивний песик на повідці

Наприклад один із таких інтерактивних песиків працює на батарейках. Натиснувши на кнопку, що знаходиться на ручці повідця, собака починає співати та рухатися. Такий песик виготовлений із безпечного штучного хутра темно-коричневого та білого кольору.

Також в серії інтерактивних звірів дітям можна придбати безліч видів тварин. Наприклад їм може сподобатися котик, корова чи ослик. Ззовні ці іграшки схожі на справжніх тварин. Вони працюють на батарейках, а тому вміють співати, рухати частинами тіла чи ходити, що робить гру максимально захопливою.

Інтерактивні плюшеві каченята та хом’яки Жу-жу

Кому не подобаються милі жовті каченята? Діти обожнюють брати з собою у ванну гумових каченят, які тримаються на воді або ж гратися зі звичайними м’якими іграшками у вигляді качечок. Але найкращим вибором стане плюшеве інтерактивне каченя. Ця м’яка іграшка познайомить малюка із птахом та зможе розважити його у будь-який момент, головне – мати робочі батарейки. Каченя вміє рухатися та весело співати. Крім розваг іграшка ознайомить малюка із тілобудовою птаха та допоможе у розвитку дрібної моторики.

Хом’ячки Жу-жу – це весела розвага для дітлахів. Маленькі пухнасті хом’ячки з першого погляду навіть не відрізнити від справжніх. Жу-жу стануть у нагоді батькам, які хочуть підготувати маля до покупки справжнього хом’яка або ж у випадку, коли покупка тварин – не варіант.

Хом’ячки Жу-жу можуть видавати близько 40 звуків та рухатися в різні сторони, а замість лапок у них колеса, що робить гру з ними ще цікавішою. Також до хом’яків можна придбати цілий набір. Наприклад тунель з колесом чи гвинтовою гіркою, по яких хом’як зможе з'їхати на своїх лапках-колесах.

Крім цього в серії випускається набір жу-жу петс, до якого одразу входять: хом’як, кімната, де тварина зможе відпочивати, авто, гараж, дошка для серфінгу, спіральна гірка, чотири тунелі та інші деталі. З таким набором дитина забуде, що таке нудьга та порине у світ фантазій та ігор.

Інтерактивні м'які іграшки


Інтерактивні м'які іграшки
Детальніше

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре