Меню
Час роботи магазину:
 • Пн. - Пт.: 09:00 - 21:00
 • Сб. - Нд.: 10:00 - 20:00

Фігурки тварин, героїв і роботів – вибір маленького колекціонера і просто улюблена іграшка

ігрові фігурки

Хто не любить поринути у захопливий світ фільмів, серіалів чи ігор? Так, це виключно риторичне питання, адже за допомогою цих вигаданих історій ми маємо змогу прожити величезну кількість життів та відчути безліч емоцій.

На радість дорослим та дітям виробники дитячих іграшок почали виготовляти фігурки, прототипами яких стають ті самі герої фільмів, мультсеріалів і так далі. Тому у кожного фаната з’явилася можливість придбати фігурку улюбленого персонажа. Але і на героях виробники іграшок не зупинилися: серед фігурок можна знайти міні-копії динозаврів, роботів й найрізноманітніших тварин. Ними граються, їх колекціонують, а наявністю пишаються – й усе це про фігурки.

Зміст

Переваги ігрових фігурок, про які ви не знали

Чи знали ви, що ігрові фігурки приносять не тільки задоволення під час гри, але й користь? Наприклад вони чудово розвивають дрібну моторику рук, а це сприяє швидшому розвитку мовлення дитини та опановуванню навичок письма. Крім цього, було відмічено, що діти, які мають розвинену дрібну моторику, мислять логічно, мають хорошу пам’ять та увагу.

фігурка Наруто

Ще однією перевагою фігурок є те, що вони сприяють розвитку соціальних навичок. Купуючи фігурки, дитина може гратися ними разом з друзями та придумувати різноманітні сюжети для рольових ігор, які будуть навчати її спілкуватися та взаємодіяти з іншими людьми.

Своєю чергою, генерація різноманітних сюжетів для рольової гри неабияк розвиває фантазію та уяву малюків. Було доведено, що ігри, які тренують уяву та фантазію допомагають швидше пізнавати світ, зміцнюють пам’ять та психічне здоров’я, розвивають уважність, вчать нестандартно підходити до розв’язання проблем та підвищують соціальну адаптацію.

Також іграшки надихають на нові хобі. Граючись та придумуючи для своїх персонажів нові ролі, дітлахи будуть занурюватись у гру та уявляти себе на місці головного героя, завдяки чому легко знайти нові захоплення.

Захоплюючись певною тематикою (герої, динозаври, роботи тощо), дітлахи з легкістю зможуть знайти нових друзів з такими ж захопленнями, адже ніщо так не об’єднує, як спільне заняття.

Окрім розвитку різноманітних навичок великим плюсом фігурок є маленький розмір. Завдяки своїй компактності діти легко зможуть брати не одну, а навіть декілька фігурок з собою будь-куди. Оскільки вони займають мінімум місця, то улюблені іграшки малюка зможуть бути завжди під рукою. Але варто пам’ятати, що зовсім дрібні іграшки не підходять для діток віком до трьох років.

Реалістичність іграшок – це, мабуть, одна із найбільш явних переваг фігурок. Адже діти можуть не лише гратися іграшками, а й вивчати нову корисну інформацію, що сприятиме загальному розвитку та обізнаності малюка. Як приклад граючись із фігурками динозаврів, дитина почне розуміти, як вони виглядали, вивчати про них цікаві факти та вчитись розрізняти їх за видом та назвами. А реалістичні фігурки героїв допоможуть швидше зануритись у гру, насолоджуючись цікавими деталями костюмів.

Крім того, реалістичність іграшок дозволяє дітям захоплюватись ними значно довше, ніж звичайними. Спершу діти можуть грати в різні ігри фігурками, а після декількох років чи, навіть, коли дітлахи уже зовсім виростуть з іграшок, вони можуть служити, як елемент яскравої колекції.

Але для колекції потрібно, щоб іграшка до того часу збереглась у хорошому стані. І тут ми знову маємо хорошу новину, адже фігурки дуже легко очищаються. Переважно, вони виготовляються із пластику, тому їх можна промити під водою та продезінфікувати не зіпсувавши іграшку. Звідси випливає ще один плюс – із фігурками можна спокійно гратися на вулиці. Але при покупці обов’язково звертайте увагу на те, щоб матеріал був якісним та нешкідливим для дітей.

І останньою перевагою буде те, що вони сміливо поєднуються в грі з іншими іграшками, які є вдома. Так, іграшкова зброя та машинки чудово пасуватимуть до гри з солдатиками чи іншими фігурками людей. А набір фігурок супергероїв гарно поєднається із динозаврами, інопланетянами чи монстрами.

Різновиди ігрових фігурок

Для того, щоб зробити вдалий вибір, потрібно розбиратися у різновидах ігрових фігурок та розуміти їх призначення. Перше, що потрібно знати – фігурки відрізняються між собою за призначенням, тематикою, матеріалами та, власне, видами.

ігрові фігурки Lego

Іноді вони можуть бути виключно елементом колекції. В такому випадку власник іграшки надає перевагу максимально деталізованим та реалістичним варіантам. Немалу роль грає пакування, адже колекціонерам важливо, аби їх колекція якнайдовше збереглась, а коробка захистить виріб від навколишнього впливу.

Але найчастіше фігурка стає елементами захопливих ігор. Тоді пакування та реалістичність не так важливі, хоча завжди приємно мати іграшку, яка максимально схожа на свій реальний прототип.

Якщо говорити про матеріали, то фігурки виробляються з багатьох варіантів сировини:

 • дерево;
 • пластик;
 • гума;
 • силікон;
 • хутро чи тканина;
 • латекс;
 • акрил;
 • вініл;
 • магніт тощо.

Найбільш поширеною сировиною для виготовлення є пластик. З нього створюють безліч деталізованих іграшок, які мають найрізноманітніші форми. Проте дерево вважається найекологічнішим варіантом, а хутро та тканина підійдуть навіть для зовсім маленьких дітей.

За тематикою фігурки можуть поділятися на тварин, персонажів, роботів/трансформерів тощо. Дізнавшись про інтереси малюка, можна легко визначитися із потрібною тематикою. Хлопці, частіше за все фанатіють від роботів та фігурок героїв, хоча не секрет, що і багато дівчат у захваті від такої тематики. Також визначитись із тематикою допоможе вік малюка. Наприклад дитині дошкільного віку сподобаються маленькі копії тварин або ж персонажів мультиків: Свинка Пепа, Сутінкова Іскорка, Рокі тощо.

Видів фігурок існує дуже багато. Різноманіття дозволяє вибрати для дітлахів безліч цікавих та не схожих один на одну іграшок. До найпоширеніших видів фігурок належать:

Інтерактивні. Вони часто можуть видавати характерні звуки. Якщо це собака, то вона буде гавкати, а якщо це якийсь герой, то він може промовляти свої ключові фрази;

Фігурки, які можуть рухати якимись зі своїх частин, ходити й т.д.;

Механічні. Цей тип фігурок працює в механічному режимі. Вони можуть пересуватися, крутитися, рухати своїми деталями тощо;

Ті, що мають музичні чи світлові ефекти. Такі іграшки досить цікаві у грі та утримують увагу навіть найменших, адже мелодії чи підсвітка не можуть не зачаровувати. Наприклад фігурка персонажу мультфільму може програвати головну мелодію зі стрічки;

Дармовиси та ліхтарі. Дармовиси – це річ, яку зручно носити з собою, адже її дуже важко загубити. Улюблену фігурку можна повісити на рюкзак чи ключі та завжди мати при собі. А ліхтарі – це не тільки цікаво, але і корисно, адже у випадку, коли потрібне додаткове світло, така іграшка з радістю прислужиться;

Антистреси – це іграшки, які люблять і діти, і дорослі, адже з їх допомогою легко розслабитися та забути про стрес. Але зупинімось на цьому пункті та обговорімо його детальніше.

Іграшка-антистрес – для чого потрібна

Не лише ми, дорослі, щодня стикаємося зі стресовими ситуаціями. Так само часто наші дітлахи намагаються долати нові й нові труднощі. Але як допомогти дитині самостійно справитися зі стресом? Одним із чудових варіантів є іграшка-антистрес.

Вперше такі іграшки виникли на території Японії, де одразу ж підкорили серця дітлахів та дорослих.

антистрес Pop It

Зрозуміти, головну функцію іграшки-антистресу можна виходячи з назви – це іграшка, яка позбавляє стресу. Звісно, зовсім позбутися нервового напруження за допомогою іграшки не вдасться, але це вірний та дієвий шлях до швидшого заспокоєння. Психологи стверджують, що монотонне перебирання предметів має ефект, схожий до медитації. Такий процес дозволяє зосередитися та зібратися з думками.

Але як це працює? На кінчиках наших пальців є нервові закінчення, які пов’язані з тим чи іншим відділом у нашому мозку. А антистреси – це предмети, які потрібно перебирати, крутити чи м’яти пальцями. Таким чином торкаючись подушечками пальців антистресу, запускається процес розслаблення, що, своєю чергою, відганяє стрес.

Також неабияку роль грає колір іграшки. Було доведено, що яскраві кольори впливають на настрій дитини. Дивлячись на ці кольори відбувається несвідома реакція на них і діти починають почуватись краще. Цей процес називається кольоротерапією. Регулярно граючись антистресами, можна помітити, що дітлахи мають більше енергії, ніж зазвичай та кращий настрій протягом дня.

Раніше експерти проводили ряд експериментів для визначення впливу антистресів на організм людини. Такі іграшки отримали учні школи та пацієнти, яких чекала операція. У першому випадку було доведено, що антистреси допомогли учням бути більш сконцентрованими на уроках. А другий експеримент показав, що пацієнти перед операцією були більш спокійними, мали нормальний кров’яний тиск та відчували менший біль у післяопераційний період.

Тому такі іграшки стануть чудовим способом для того, щоб покращити якість навчання дітей та зменшити їх загальний рівень тривоги. Наприклад при знайомстві з новим колективом (нова школа), дитина за допомогою антистресу зможе краще зосереджуватись, швидше адаптуватись та мати значно менший рівень стресу.

Одними із найвідоміших антистресів є сквоші. Це піноподібні іграшки, які потрібно стискати та м’яти в руках. Їх фішкою є те, що вони моментально відновлюють свою початкову форму. Сквоші можуть бути у формі будь-кого чи будь-чого: від їжі до тварин.

Антистрес-м'ячики Angry Birds

Не менш поширеними є м’ячі антистреси. Це м’які м’ячики з гумовою або пластиковою основою, які часто виготовляються у вигляді тварин чи персонажів мультиків. Всередині у них знаходиться ще один м’ячик з батарейками, який при ударі об землю починає світитися. Також такі іграшки мають шнурочок з кілечком на кінці, яке потрібно одягати на палець. Тоді, антистресом зручно гратись, адже після удару об землю він одразу повертається у руки свого власника.

Також, мабуть, ні для кого не секрет, що дуже популярними антистресами є іграшки Pop It та Simple Dimple. Окрім того, що це дієвий спосіб заспокоїти нервову систему, це ще й компактна та зручна іграшка, яку можна взяти з собою в школу чи на прогулянку.

Герої мультфільмів і їх маленькі копії

Сьогодні на полицях магазинів іграшок продається неймовірна кількість фігурок на будь-який смак. Та одними із найулюбленіших серед дітей є персонажі мультфільмів та мультсеріалів. Дітлахи можуть знайти улюбленого персонажа із «Щенячого патруля», «Посіпак», «Крижаного серця», «Трьох котів» тощо. Тож ми розповімо про найулюбленіші серії фігурок за прототипами персонажів мультиків.

My Little Pony – це мультсеріал, який взяв початок із лінії іграшкових поні. На їх основі була створена ціла франшиза. Тут є багатосезонний анімаційний серіал, повнометражні анімаційні фільми, комікси, колекційні картки, книги та ігри. Попри те, що мультик був націлений на аудиторію, яка складається із маленьких дівчат, My Little Pony припав до душі чоловікам та жінкам від 13 до 35 років.

фігурка мій маленький поні

Для дітлахів випускаються фігурки поні та різні аксесуари (гребінці, шпильки для волосся тощо). Також можна придбати набір одразу із декількома поні та аксесуарами для них. В одному із таких наборів знаходиться два поні, які готуються до конкурсу краси. В набір входять перукарські аксесуари, святковий торт, чайник та чашка, шампанське з келихами та кубок для переможниці.

«Свинка Пеппа» – це британський мультсеріал, який вперше з’явився на екранах у 2004 році. Серіал розповідає про пригоди маленької свинки, на ім'я Пеппа, її сім’ї та друзів.

Перші вироби бренду Peppa Pig почали з’являтися на полицях у 2006 році. І з того часу їх популярність лише росте. Дітлахи хочуть отримати іграшки та відтворювати наявні сюжети серіалу чи створювати власні вдома.

У магазинах є можливість придбати фігурку одного із героїв. Також покупці мають змогу придбати цілий набір, до складу якого входять фігурки свинки Пеппи і її сім’ї, рожевий будиночок, стіл, стільці та картонні картки із тематичними зображеннями. Пеппа та її сім'я мають рухомі руки та ноги, тому гратися з ними ще цікавіше.

Компанія Pixar має безліч успішних мультфільмів, тому створюється неймовірна кількість фігурок, прототипами яких стають різні персонажі мультиків. Але найбільш поширеною є серія іграшок Toy Story. «Історія іграшок» має фанатів по всьому світу. При цьому фанатіють від мультфільмів не лише діти, а й багато дорослих.

Фігурка Базза Рятівника

У кожного охочого є змога купити фігурку Базза Рятівника, ковбоя Вуді чи одразу обох. В наборі з ними часто зустрічаються різноманітні доповнення. Приміром в одному із наборів знаходяться два головні герої та триокий інопланетянин з ігрового автомата. Також можна стати власником Базза та його автомобіля. В авто піднімаються двері, завдяки чому фігурка сідає всередину.

The Smurfs (Смурфи) з’явилися на сторінках французького журналу коміксів ще у далекому 1958 році. Лише згодом у 80-х роках почав виходити анімаційний серіал американо-бельгійського походження, який почав набирати популярність за кордоном. А в межах України ці персонажі завоюють серця глядачів вже після 2000 років, значною мірою після виходу повнометражних мультфільмів.

Фігурки Смурфів почали з’являтися ще у 80-х роках. Їх можна було зустріти у «Кіндер-сюрпризах». Сьогодні придбати таку фігурку значно простіше: їх більше не потрібно шукати у шоколаді, адже достатньо зайти на сайт магазину іграшок та обрати будь-яку фігурку, що сподобалась. В продаж вийшли не лише окремі іграшки, але й цілі набори, які допоможуть відтворити світ з максимальною точністю. До одного із таких наборів входить одразу декілька смурфиків, домашні тварини, рослини та конструктор для будівництва атракціонів та паркану.

Світ динозаврів та роботів

Чи не кожна дитина мріяла в дитинстві отримати в подарунок набір із фігурок загадкових динозаврів, птерозаврів чи крутих трансформерів, якими можна було б похвалитися серед друзів та разом відправитись в один із дивовижних світів. А якщо зовсім розігралась фантазія, то і взагалі поєднати в один світ динозаврів та роботів.

Обираючи для дітлахів фігурки динозаврів, можна бути впевненим, що цей подарунок повз них точно не пройде. Адже динозаври це такі цікаві та загадкові істоти, а їх мініатюрні копії – це чудовий спосіб дізнатися про них трохи більше.

фігурки динозаврів

Скільки років жили динозаври? Які їх розміри? А чи жили динозаври на території, яка тепер є Україною? Ви знаєте відповіді на ці запитання? Так чи ні, але дітлахи точно її дізнаються. В ігровій формі діти захопляться світом динозаврів та зможуть запам’ятати велику кількість інформації про нього. І хто знає, можливо, із них виростуть чудові палеонтологи, які спеціалізуватимуться на тому загадковому періоді.

Якщо малюк зацікавився цією тематикою, то серед фігурок йому сподобаються ігрові набори динозаврів. До набору може входити одразу 10 динозаврів невеликого розміру та декорації для більш деталізованої гри. А зручне пакування дозволить з легкістю зібрати весь набір та взяти із собою куди завгодно.

Звичайно, час не стоїть на місці, технології розвиваються, а ми разом з ними. Так само і наші діти з кожним поколінням стають все сучаснішими та пристосованішими до технологій. Тому, якщо дитина фанатіє від техніки, то фігурки роботів – саме те, що вам потрібно.

Такі роботи допоможуть малюкам у розвитку дрібної моторики. Також іграшки підійдуть для безлічі ігор, що буде розвивати уяву та фантазію дитини. А можливо, пристрасть до роботів – це перший крок до занять із робототехніки. Адже дітлахи, які у дитинстві захоплюються конструкторами та роботами, часто мають схильність до математичних наук та програмування.

фігурка робота

Для дітлахів буде цікавим робот, який вміє виконувати якісь дії. Зокрема можна вибрати робота «Зоряного солдата», який вміє рухатись та стріляти зі своєї зброї. Крім цього, такий робот видає звукові та світлові ефекти, які точно привернуть увагу дитини. Завдяки такій іграшці діти згенерують безліч ігор та уявлять себе справжнісінькими воїнами у космосі.

Також у продажі є роботи-персонажі мультфільмів. За мультиком «Робокар Полі» діти мають можливість отримати фігурки, прототипами яких стала поліцейська машина Полі, пожежна машина Рой чи машина швидкої допомоги Ембер.

Для того, щоб ускладнити завдання та зробити його захопливішим, радимо зупинитися на конструкторах, з яких складаються роботи. Крім того, що самостійно зібрати іграшку значно цікавіше, такі фігурки, після декількох збирань та розбирань, вибудовують у мозку нейронні зв’язки, які стануть у нагоді в майбутньому.

Серія фігурок тварин

Крім динозаврів, царству тварин є ще чим похвалитися. Одні діти люблять котів і собак, а інші в захваті від коней або навіть змій. Але одне ми знаємо точно: іграшкові тварини – це чудова нагода підготувати дитину до покупки домашнього улюбленця. Граючись із такими фігурками, діти навчаються доглядати, правильно поводитись та відповідати за тварин.

Крім цього для найменших діток такі іграшки є чудовим способом навчитися розрізняти тварин між собою, запам’ятати їх назви та тілобудову. Також вони допоможуть у вивченні нових кольорів та навчать відрізняти розміри.

набір із серії Zhu Zhu pets

У випадку, коли потрібно підготувати дитину до покупки домашнього улюбленця, радимо звернути увагу на серію іграшок Zhu Zhu pets. У цій серії випускаються хом’яки, які дуже схожі на справжніх, а також різні набори для гри з ними. В наборі «Мегапарк», крім хом’яка є скейт, дошка для серфінгу, різноманітні гірки, тунелі, колесо для бігу, будиночок тощо. За допомогою цього набору гра буде дуже веселою, адже на скейті хом’як може кататись по тунелях та спускатись із гірок. Хом’як має три режими: сон, розмови та активний пошук. Іграшка може видати близько 40 різних звуків та рухатися у різні сторони.

Ще одна відома серія іграшок – фігурки «Лісові звірята». Це набори, в яких йде одразу двоє м’яких звірят, одягнених у милі костюмчики. З такими іграшками легко гратися у безліч рольових ігор. Наприклад за допомогою двох фігурок, які одягнені у костюм та весільну сукню, можна організувати справжнє весілля для своїх іграшок. А фігурки оленят в джинсах та спідничці допоможуть у грі з будь-яким сюжетом: від подружнього життя до різноманітних професій.

Фігурки серії Pet World виглядають, як справжні домашні улюбленці. Придбавши одразу декількох можна гратись у ферму або ж уявити, яким був би світ, якби тварини вміли розмовляти, ходили в школу тощо. В цій серії випускаються милі цуценята, котики, коні й т.д.

набір із серії Puppy Love

Ще одним улюбленим набором дітей є серія фігурок Puppy Love. Це ідеальний варіант для любителів собак. Разом із різноманітними песиками в наборах йдуть аксесуари для них: повідець, гребінець для шерсті, ванна, миска з кормом чи навіть торт і шампанське з келихами. З такими іграми не проблема влаштовувати для собак спа, конкурси краси, відправляти їх на роботу чи просто гратись, як зі своїми домашніми улюбленцями.

Игрушки серии Sylvanian Families


Бакугани для дівчаток
Детальніше

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре