Меню
Час роботи магазину:
  • Пн. - Пт.: 09:00 - 21:00
  • Сб. - Нд.: 10:00 - 20:00

Товари для творчості

Дитяча книга Територія без дорослих: Я граюся з принцесами та феями (укр.)
0
170.00грн.
Територія без дорослих: Я граюся з принцесами та феями. Лабіринти, розмальовки, наліпки – усе це під однією обкладинкою. Піктограми дозволяють дитині виконувати завдання без участі дорослих. Багатосторінкова книжка – багато цікавезних зав..
Вік: від 3 років Вид: Розвиваючі Група товарів: Книга Довжина: 315mm Довжина: 315mm
Дитяча книга Транспорт (укр.)
0
50.00грн.
Розфарбування «Транспорт» з серії «Мої перші розмальовки» допоможе розвинути мислення, уяву, творчі здібності, дрібну моторику рук, зорове сприйняття. З нею ваша дитина вивчить назви транспортних засобів. У розмальовці є кольоровий приклад і безбарвн..
Група товарів: Книга Колір: Різнобарвний Стать: Для Дівчат, Для Хлопців
Дитяча книга У місті
0
70.00грн.
Книга «У місті» з серії «English. Тести» – захоплюючий посібник з англійської мови. У ньому зібрані різноманітні тестові завдання, які сприяють розвитку образного мислення, уваги, пам'яті, розмовних і письмових навичок. Пропонується вибрати правильни..
Група товарів: Книга Колір: Різнобарвний Стать: Для Дівчат, Для Хлопців
Дитяча книга Улюблені іграшки
0
50.00грн.
Розфарбування «Улюблені іграшки» з серії «Мої перші розмальовки» допоможе розвинути мислення, уяву, творчі здібності, дрібну моторику рук, зорове сприйняття. У ній дитина знайде зображення улюблених іграшок. У розмальовці є кольоровий приклад і безба..
Група товарів: Книга Колір: Різнобарвний Стать: Для Дівчат, Для Хлопців
Дитяча книга Усе найцікавіше про історію і звичаї України
0
170.00грн.
Книга «Все найцікавіше про історію та звичаї України» включає в себе кілька розділів: історію України від найдавніших часів до сучасності, український побут і вірування, огляд найцікавіших місць нашої батьківщини. Книга рекомендована Міні..
Вік: від 6 років Висота: 27mm Висота: 27mm Група товарів: Книга Довжина: 210mm
Дитяча книга Усе, що потрібно знати про науку і транспорт
0
300.00грн.
Усе, що потрібно знати про науку і транспорт – це яскрава, відмінно оформлена енциклопедія авторства Іларія Барзотті. Вона призначена в першу чергу для молодших школярів, але матимуть з неї користь і малюки, за допомогою батьків, і старші діти...
Вік: від 6 років Висота: 11mm Висота: 11mm Група товарів: Книга Довжина: 245mm
Дитяча книга Фуагре та Жозефіна
0
250.00грн.
Книга-гра «Фуагре і Жозефіна» пропонує вашій дитині провести невелике розслідування і розкрити секрет імператора. У Паризькому музеї вкрали цінний експонат. Детектив Фуагра і його вірна собака Жозефіна виходять на слід злочинця. Читачеві потрібно про..
Група товарів: Книга Колір: Різнобарвний Стать: Для Дівчат, Для Хлопців
Дитяча книга Хто що їсть
0
50.00грн.
Хто що їсть – книга для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. У ній маленький читач знайде кумедні вірші, що легко запам'ятовуються про тварин і про те, що вони полюбляють їсти на обід. Це збільшить словниковий запас малюка, розширить ..
Вік: від 3 років Група товарів: Книга Довжина: 220mm Довжина: 220mm Колір: Різнобарвний
Дитяча книга Хто що їсть (укр.)
0
50.00грн.
Книга «Хто що їсть» розповість вашій дитині про лісових жителів і їх кулінарні вподобання. На восьми картонних сторінках ви знайдете різноманітних тварин. Яскраві ілюстрації та кумедні вірші обов'язково привернуть увагу малюка. Він з цікавістю буде р..
Вік: від 3 років Група товарів: Книга Колір: Різнобарвний Матеріал: Папір Стать: Для Дівчат, Для Хлопців
Дитяча книга Цікаві кружечки. 2+ Підводний світ (укр.)
0
50.00грн.
Відоме українське видавництво «Ранок» пропонує вашій увазі розвиваючу книгу «Підводний світ». На її сторінках ви знайдете яскраві, відмінно надруковані картинки з білими, незаповненими пропусками у вигляді кружечків. Цілих два розвороти у вигляді кру..
Вік: від 2 років Група товарів: Книга Довжина: 220mm Довжина: 220mm Колір: Різнобарвний
Дитяча книга Цікаві кружечки. 2+ Світ джунглів (укр.)
0
50.00грн.
Наліпки люблять і діти, і дорослі. Існує ціла індустрія, яка щодня працює на своїх споживачів. Стікери бувають дуже різними: із зображенням відомих персонажів, висловами, мемамі, відмінної частини субкультури. Але найбільш популярні, все-таки, наклей..
Вік: від 2 років Група товарів: Книга Довжина: 225mm Довжина: 225mm Колір: Різнобарвний
Дитяча книга Цифри
0
170.00грн.
Цифри – книга з серії «Не сумуй». Вона стане в нагоді батькам, які розбираються в вихованні. Адже це одночасно і повноцінна іграшка, і справжній перший підручник. Кожен розворот висічений окремою формою, сторінки прикрашені лаком і ..
Вік: від 1 рока Група товарів: Книга Довжина: 165mm Довжина: 165mm Колір: Різнобарвний
Дитяча книга Цифри
0
220.00грн.
Серія книг «Пограй» познайомить малюків з абеткою, цифрами, тваринами і транспортом. А яскраві ілюстрації зроблять процес запам'ятовування ще цікавіше! Завдяки цій книзі діти вивчатимуть нові цифри і згадають вже відомі. Навчання в ігровій формі з яс..
Вік: від 1 рока Група товарів: Книга Колір: Різнобарвний Матеріал: Папір Стать: Для Дівчат, Для Хлопців
Дитяча книга Чий голосок
0
150.00грн.
Книга Чий голосок із серії «Не сумуй» допоможе найменшим читачам познайомитися з захоплюючим світом тварин. Це яскраве видання – одночасно і повноцінна іграшка, і справжній перший підручник. Кожен розворот викарбовується окремою фор..
Вік: від 1 рока Група товарів: Книга Довжина: 165mm Довжина: 165mm Колір: Різнобарвний
Дитяча книга Щенячий патруль. Кольорові пригоди. Справжні герої (укр.)
0
70.00грн.
На обкладинці книги серії «Щенячий патруль. Справжні герої» зображені цуценята Роккі і Кремез. Ці симпатичні герої з канадського мультсеріалу дуже подобаються всім малюкам. Усміхнений Роккі з зеленим рюкзаком піклується про чистоту вулиць..
Вік: від 4 років Група товарів: Книга Довжина: 300mm Довжина: 300mm Колір: Різнобарвний
Дитяча книга Я і світ навколо мене
0
70.00грн.
Книга «Я і світ навколо мене» із серії «English. Тести» – захоплюючий посібник з англійської мови. Різноманітні тестові завдання в ньому сприяють розвитку образного мислення, уваги, пам'яті, розмовних і письмових навичок. Дитині пропонується вибрати ..
Група товарів: Книга Колір: Різнобарвний Стать: Для Дівчат, Для Хлопців
Дитяча книга Як намалювати русалку та інших чарівних істот (укр.) Книга для дозвілля
0
120.00грн.
Посібник по малюванню русалок та інших чарівних істот від улюбленного ілюстратора Лулу Майо. Кумедні та симпатичні малюнки для творчих випробувань. Кількість сторінок – 64, м’яка обкладинка, вік – 8+, мова видання – українська..
Вік: від 8 років Вид: Розвиваючі Група товарів: Книга Довжина: 230mm Довжина: 230mm
Дитяча книга-іграшка Дивовижні наклейки Жираф
0
70.00грн.
Тип: Магнитные
Дитяча книга-іграшка Дивовижні наклейки Лев
0
70.00грн.
Дивовижні наклейки «Лев» – це розвиваюча книга для малят від трьох років. У ній – 8 сторінок з яскравими, чудово оформленими ілюстраціями. На кожній сторінці розміщені нескладні завдання, які необхідно вирішити за допомогою на..
Вік: від 3 років Група товарів: Книга Довжина: 280mm Довжина: 280mm Колір: Різнобарвний
Дитяча книжка собачки Тусі (укр.)
0
50.00грн.
Собачка Туся приготувала для вашої дитини цікаві завдання і помістила їх в цю чудову книжку. З цією книгою малюк буде малювати, читати і рахувати, вчити англійську, робити аплікації. Це маленька майстерня, яка сприяє розвитку дрібної моторики рук, ло..
Вік: від 3 років Група товарів: Книга Довжина: 300mm Довжина: 300mm Колір: Різнобарвний
Дитяча навчальна книга Увага, логіка, математика
0
70.00грн.
Увага, логіка, математика – книга з серії «Школа раннього розвитку» призначена для дітей 3-4 років. З її допомогою дитина вивчить форми, кольори, познайомиться з навколишнім світом, тваринами, фруктами і ягодами, вирішить безліч цік..
Вік: від 3 років Група товарів: Книга Довжина: 290mm Довжина: 290mm Колір: Різнобарвний
Дитяча розмальовка Тигр 120А.6417
0
50.00грн.
Розфарбовка «Тигр» має м'яку обкладинку із зображенням симпатичного тигреняти на ній. Книга призначена для дітей старше двох років та передбачає використання кольорових олівців або фломастерів. В ній – 8 сторінок з великими нескладн..
Вік: від 2 років Група товарів: Розмальовка Довжина: 230mm Довжина: 230mm Колір: Різнобарвний
Диятча книга Історія Діви та Блохи
0
150.00грн.
Діва, маленька собачка з хоробрим серцем, ніколи не мріяла про подорожі. Але як-то навпроти її милого дворику в серці Парижа раптом виявляється Блоха, справжній нероба і непосида. Несподівана дружба між бездомним котом і розпещеною собачкою назавжди ..
Вік: від 6 років Група товарів: Книга Довжина: 215mm Довжина: 215mm Колір: Різнобарвний
Товари для творчості