Меню
Час роботи магазину:
  • Пн. - Пт.: 09:00 - 21:00
  • Сб. - Нд.: 10:00 - 20:00

Товари для творчості

Книга «Транспорт. Автомобіль, трактор, екскаватор, кран»
0
300.00грн.
Книга «Транспорт. Автомобіль, трактор, екскаватор, кран» – яскраве видання з твердою обкладинкою для малюків, які люблять техніку та автотранспорт. Її випустило видавництво Vivat. Переваги книги в тому, що всі машини й трактори нама..
Тип: Магнитные
Книга Серія " Розвивайко " Машинка
0
2 699.00грн.
М’яка книжечка «Машинка» з серії «Перша книга малюка» містить 10 яскравих сторінок з аплікаціями, якими можна гратися. Малюки побачать різні типи транспорту – автомобіль, пароплав, екскаватор, автобус, кран. Автори..
Тип: Магнитные
Книга Серія " Розвивайко " Поні"
0
2 699.00грн.
Книга «Поні» – це м’яка текстильна іграшка-книжечка для найменших читачів. Такі видання давно вже здобули популярність у світі. Вони безпечні, приємні на дотик, їх можна прати в пральних машинах. Тепер наші малюки будуть грати..
Тип: Магнитные
Книга Серія " Розвивайко " Сонечко "
0
2 699.00грн.
Текстильна книжечка «Сонечко» з серії «Перша книга малюка» містить 10 яскравих сторінок з аплікаціями. Дітям пропонують створювати картинки, доповнюючи їх різноманітними деталями, які потрібно пристебнути чи зашнурувати. Ці вп..
Тип: Магнитные
Книга Серія Розвивайка "Кошеня"
0
2 699.00грн.
Текстильна книжечка «Кошеня» вийшла в серії «Перша книга малюка». Десять яскравих сторінок містять ілюстровані історії та аплікації, з яким можна гратися. Малюкам пропонують пристебнути декілька краваток-метеликів на шию жираф..
Тип: Магнитные
Книга Серія Розвивайка "Цуценя"
0
2 699.00грн.
Текстильна книжечка «Цуценя» вийшла в серії «Перша книга малюка». Вона містить 10 яскравих сторінок з аплікаціями, якими можна гратися. Малюкам пропонують пристебнути лапки до лисички, зашнурувати будиночок равлика, порахувати..
Тип: Магнитные
Розмальовка «Кумедні малюки»
0
40.00грн.
Розмальовка «Кумедні малюки» – яскрава паперова книжка для малюків, яку видавництво Vivat випустило в серії «Каляки-маляки». Рекомендована для дітей віком від 3 років. На сторінках книжки – малюнки маленьких звірят..
Тип: Магнитные
Товари для творчості