Меню
Час роботи магазину:
  • Пн. - Пт.: 09:00 - 21:00
  • Сб. - Нд.: 10:00 - 20:00

Про компанію - Na-Na.ua

Іграшки грають велику роль протягом всього нашого життя. Хоча найбільш відчутний вплив, приходиться, звичайно ж, на період дитинства. Риси характеру людини, його якості і головне спогади про дитинство, а в свою чергу, адже саме вони формуватимуть характер вже ваших дітей.

Іграшки відомі з давніх часів і перші примітивні іграшки з'явилися одночасно з першими ремісницькими інструментами і примітивною зброєю. Іграшки були виявлені при розкопках багатьох стародавніх цивілізацій, наприклад Індійської цивілізації (3000-1500 років до н. е.), В Древньому Римі і Стародавньому Єгипті діти гралися ляльками, зробленими з каменю, дерева, воску. З розвитком технологічного процесу, їх почали виготовляти з металу, пластмаси, з'явилися нові функціональні можливості.

У багатьох країнах були відкриті музеї іграшок. По всьому світу наприклад існує близько 20 музеїв м'яких іграшок. Перший музей іграшок був відкритий в 1901 році в Зоннеберзі, в Німеччині. Багато історій існує про виникнення того чи іншого жанру.

Найголовніше завдання іграшок - це зовсім не відвернути увагу дитини, коли дорослі зайняті, а виконання виховної функції, здатність до розумового сприйняття і переробці зовнішньої інформації, а також формування розуміння світогляду загалом. Але ні в якому разі, не намагайтеся оточити своє чадо горами різноманітних іграшок відразу, тут головне підійти більш стримано і підбирати саме ті іграшки, які відповідають віку, розвитку і враховувати стать дитини.

При виборі іграшок потрібно звертати увагу на гендерні відмінності. Гендерна відмінність - це різниця між хлопчиком і дівчинкою при виборі іграшок. Дівчата частіше грають з ляльками, хлопчики більш воліють машинки і солдатики. Дослідники вважають, що подібні відмінності видно вже в півторарічному віці. Також, спостерігаючи за рухами очей немовлят дослідження показало, що дівчатка звертають більше уваги на ляльки в цьому віці, ніж на машинки, в той час як при дослідженні з хлопчиками, цей ефект дав зворотний результат. Більш чіткі переваги у виборі іграшок складаються у віці близько трьох років. Величезний вплив на вибір малюком улюблених іграшок мають і батьки. Хлопчикам зазвичай пред'являють більш жорсткі вимоги у виборі іграшок, які вважаються властивими саме для хлопчиків. Серед дівчаток вибір іграшок для хлопчиків стало більш поширеним явищем і не вважається настільки ганебним.

Чи не маловажним критерій при виборі іграшок впливає вік дитини. В інтернет магазині ТМ «Na-Na» представлено асортимент призначений для дітей будь-якого віку.

Для малюків молодше трьох років ми рекомендуємо відвідати розділ «іграшки до 3-х років». В такому малому віці дитина набагато краще засвоює інформацію про навколишній світ з усього побаченого і почутого. В даному розділі ви знайдете безліч різних іграшок, головна перевага при виборі, звертати увагу на такі критерії: величина і яскравість деталей - чим більше і яскравіше деталі, тим більше вони будуть привертати увагу малюка; також, потрібно підбирати іграшки з гладкими і легкими деталями - це для того, щоб під час гри ваше чадо не змогло поранитися або проковтнути деталь.

Дуже цікавими будуть заводні іграшки. Ці іграшки зацікавить всіх дітей, перш за все своєю яскравістю деталей, рухом і звуковим супроводом.

Не менш важливим буде в розвитку і іграшки для ванної. За допомогою іграшок для ванної ви зможете без проблем мотивувати і привчити вашу дитину до чистоти. Вони зможуть відвернути уваги малюка під час купання, а так само дадуть асоційоване поняття про ту чи іншу іграшку, наприклад: каченя вміє плавати.

Музичні іграшки будуть корисні дітям для розвитку слуху, а якщо в них присутні пісеньки, то дитина зможе рано чи пізно вивчити цю пісню на пам'ять.

Сортери, дуже корисні для візуального розвитку малюка. За допомогою сортерів дитина зможе розвинути логіку, навчитися розрізняти кольори.

Мильні бульбашки, призначені для активної гри, і діти зможуть побігати і пострибати пускаючи мильні бульбашки, адже таку гру зі свого дитинства пам'ятають усі дорослі.

Популярні в наш час вважаються - м'які іграшки. Історія виникнення даного напрямку бере свій початок з 1902 р, і пов'язана вона була з випадком на полюванні президента США Теодором Рузвельтом, ця історія потрапила в пресу, після чого з'явився перший плюшевий ведмедик «Тедді». Ведмедик був настільки популярний, що покупці розкуповували його в лічені години. Ідея створення плюшевих ведмедів прокотилася по всьому світу. Поступово відкривалися музеї присвячені даній тематиці, створювалися приватні колекції, фабрики навіть випускали обмежені фабрики, з'являлися все нові майстри, які робили іграшки за ексклюзивним замовленням.

Для дітей м'яка іграшка, в першу чергу є - живою істотою. Дитина часто вибирає для себе одного, улюбленого «плюшевого друга», він з ним спілкується, проводить набагато більше часу ніж з ким би то ні було. Інтерактивні м'які іграшки вчать не тільки самостійності, але і розвитку у дитини розуміння «хорошого» і «поганого». Використовуйте дані «заготовки» виховання м'якими іграшками для своєї дитини.

Корисне і красиве заняття збір пазлів, вони бувають звичайними і 3D пазли. За допомогою них ви зможете скласти зі своєю дитиною багато різних відомих картин, архітектурних споруд і прикрасити ними свою квартиру. Також ви зможете купити конструктор - це вид гри дуже популярний і розвиває фантазію, різні конструктори можна комбінувати і ви зможете будувати все нові і нові будови або техніку.

Для активної гри ви зможете підібрати спортивний набір. Футбольний, баскетбольні, боксерські набори, набори для гольфу, фрісбі, дартс. Відвідайте розділ «дитячого зброї», ви знайдете величезний асортимент водяних пістолетів і зброю зі звуковим ефектом для відмінного активного проведення часу.

У розділі «розвиваючі іграшки» ви зможете також підібрати інтерактивні навчальні комп'ютери, вони допоможуть вашому чаду в вивченні навколишнього світу.

Так само дитині буде цікаво пограти з інтерактивним хом'яком Жу-жу Петсі. Ці «звірята» вміють навіть більше ніж справжні хом'яки, вони видають безліч звуків, вміють їздити на автомобілі, бурчати, коли їх гладиш, і кожен хом'як має свій індивідуальний характер.

У розділі «дерев'яних іграшок» ви зможете знайти оптимальний варіант, який зацікавить хлопчика і дівчинку, та що вже тут говорити, навіть дорослі не проти скласти такі дерев'яні пазли і кубики. Завдяки простим формам, малюнків і фігур дерев'яних пазлів і кубиків дитина простіше сприймає світ. Ці іграшки розроблені спеціально для того, щоб малюк вмів розрізняти, запам'ятовувати і зіставляти між собою різні деталі пазлів і кубиків. У цих наборах є спеціальні рамочки, за допомогою яких зручно збирати пазли і кубики в одному місці. Дерев'яні пазли і кубики відмінно розвивають мислення, кмітливість, уяву, рух рук, кисті і пальчиків, пам'ять. В таких іграх може брати участь вся сім'я, це цікаво і заняття об'єднує загальні сили всіх учасників.

У розділі «рольові ігри» ви зможете знайти найнесподіваніші і цікаві товари. Рольові ігри присвячені хлопчикам і дівчаткам постарше, тому в цьому розділі ми зібрали найкраще з кращого. Хочеться, щоб придбана іграшка в розділі рольові ігри виправдала ваші очікування, була корисна для вашої дитини. І звичайно щоб після гри, дитина змогла навчитися чомусь новому та цікавому. Розділ рольові ігри представлений великим списком товарів і іграшок - це і шпигунські набори, ігрові фігурки, букагани, настільні ігри, роботи.

Відвідайте розділ «транспорт і машинки», ви знайдете різноманітний вибір автотреків, техніки на радіокеруванні, залізниць, машинок.

З асортиментом автотреків, які представлені в нашому інтернет магазині дитячих іграшок, вам не потрібно відвідувати гоночні треки, щоб подивитися на гонки - ви зможете влаштовувати їх у себе вдома в будь-який час. Різноманітність їх тематики просто вражає: можна грати в рольову гру «гонщик і поліція», або влаштувати своє «міні ралі», а може ви хочете побути на місці відомого гонщика Шумахера? Все це ви зможете втілити в життя.

Купуйте вертоліт на радіоуправлінні - ви зможете відчути себе пілотом відомих на сьогоднішній день вертольотів, так як іграшки такого класу високотехнологічні, вони мають бездоганну динаміку і реалістичність в управлінні. Трохи потренувавшись, ви зможете робити професійні віражі і «льотні» трюки.

Завжди популярними були і залишаються машинки на радіоуправлінні, вони ніколи не вийдуть з моди. Завдяки розвитку технологій зараз їх функції помітно збільшилися. Ви зможете підібрати точну іграшкову копію оригінальних автомобілів відомих марок і видів, будь-то машинка, вантажівка, машинки-перевертні, мотоцикл, автобус, екскаватор або літак - такий автомобіль стане ідеальним подарунком вашій дитині, він скрасить і подарує лише щастя і усмішку.

Для будь-якої гри хлопчикам і дівчаткам потрібні машинки, хто ж не мріяв керувати величезними вантажівками? У нашому інтернет-магазині ви знайдете величезний вибір машинок, довгих вантажівок. Не обійдіть стороною і іграшкову спецтехніку. Безсумнівно, тут фантазія вашого чада не залишиться байдужою. Добре деталізовані трактори, екскаватори, будівельні крани, бульдозери - з такою технікою ваша дитина зможе відчути себе справжнім будівельником-проектувальником.

Однією з найвідоміших іграшок на сьогоднішній день, була і буде - залізниця. Зазвичай являє собою локомотив з вагонами, які можуть їздити по рейках. Така іграшка, здавалося б, ніколи не втратить своєї популярності. З розвитком залізничного транспорту з'являються все нові і нові моделі. Різноманітність стилів сучасних і старих моделей просто заворожує.

Сьогодні вибрати відповідну іграшку вашій дитині не складе особливих труднощів. Головне знати, що дійсно зацікавить малюка в його віці. Відвідайте розділ «ляльки і пупси», в ньому ми зібрали величезний асортимент товарів: ляльки, пупси, аксесуари, побутова техніка, коляски для ляльок, меблі для ляльок, ми впевнені, що ви знайдете, те, що вам потрібно.

Розвиток дітей відбувається не по днях і не по годинах, а кожну секунду їм на думку спадають такі творчі ідеї, які необхідно відразу реалізовувати, всіляко допомагати і підтримувати малюка в його починаннях. Якщо ви помічаєте, що ваш малюк постійно щось малює, ліпить, плете, заходьте в розділ «набори для творчості» і вибирайте, все що вам подобається. Серед представленого асортименту іграшок, ви можете знайти набори для творчості, це і альбоми, фарби, розмальовки, олівці, маси для ліплення, набори для малювання на склі, набори коштовностей, намистинки для браслетів, сумки для творчості, набори для бісероплетіння, скарбнички і т .п. Важливо, щоб дитячі роки дитини були насичені яскравими емоціями, барвами і подіями. Тут знайдеться багато чого цікавого, як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Всі іграшки від ТМ «Na-Na» зроблені з екологічно чистих матеріалів, і не принесе шкоди для здоров'я вашої дитини. Кожен раз товари від ТМ «Na-Na» проходять всілякі санітарні та гігієнічні перевірки. Для того щоб ви могли подарувати радість і враження своїм дітям, племінникам, ми день у день намагаємося виготовити іграшки з якісного та екологічно чистого матеріалу. Ми відповідаємо за те, що ми створюємо.

Купити іграшку можна просто на сайті, якщо у вас виникли питання ви зможете задати їх нашим менеджерам, вони із задоволенням на них дадуть відповідь. Також ви можете відвідати наші фірмові магазини в Києві, Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Львові, Полтаві, Запоріжжі.