Меню
Час роботи магазину:
  • Пн. - Пт.: 09:00 - 20:00
  • Сб. - Нд.: 10:00 - 20:00

Транспорт машинки

Іграшка Гоночний карт IGRACEK Racer with kart red
0
270.00грн.
Влаштовуй гонки з друзями на власному карті! Фігурка Igracek з аксесуарами. У комплект входять: карт і два стікера для нього. Вибирайте свій гоночний стиль! Efko – знаменита на весь світ чеська компанія, що займається виготовленням оригінальних і вис..
Група товарів: Автомобіль Колір: Різнобарвний Стать: Для Хлопців
Іграшка Підйомник з причепом MULTIGO 1+2 – TRACTOR
0
539.00грн.
Трактор MULTIGO зі змінним ковшом і універсальним причепом – це мрія юних фермерів. Даний набір також можна вільно комбінувати з іншими аксесуарами MULTIGO і фігурками Igracek. Efko – знаменита на весь світ чеська компанія, що займається виготовлення..
Група товарів: Трактор Колір: Різнобарвний Стать: Для Хлопців
Іграшка Трактор з причепами MULTIGO 1+2 – TRACTOR
0
729.00грн.
Трактор MULTIGO зі змінним ковшом і універсальним причепом – це мрія юних фермерів. Даний набір також можна вільно комбінувати з іншими аксесуарами MULTIGO і фігурками Igracek. Efko – знаменита на весь світ чеська компанія, що займається виготовлення..
Група товарів: Трактор Колір: Різнобарвний Стать: Для Хлопців
Іграшкова вантажівка з контейнерами IM304
0
439.00грн.
Величезний шестиколісний сміттєвоз, який перевозить три контейнери для різного виду відходів. Оснащений підйомним краном і додатковими підпорками для зручності навантаження і вивантаження. Модель видає звукові і світлові ефекти, що, без сумнівів, зац..
ВxШxД пакування: 145x105x270mm Вік: від 3 років Висота: 110mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 230mm
Іграшкова вантажівка з контейнером IM305
0
479.00грн.
Велика вантажна машина зацікавить своїм зовнішнім виглядом не одну дитину. Ця вантажівка в асортименті представлена у різних кольорах, тому вибирайте, той, який найбільше сподобається вашому чаду. Ігровий набір складається з кузова вантажівки, причеп..
ВxШxД пакування: 145x105x270mm Вік: від 3 років Висота: 110mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 230mm
Іграшкова вантажівка з платформою і автобусами IM75A
0
329.00грн.
Вантажівка, що перевозить на собі цілих чотири автобуси! Автобуси виймаються з кузова і виходять самостійними іграшками. Тому, купуючи даний набір, ви отримуєте відразу п'ять машинок! Тепер будь-яка гра стане ще цікавіше. Вантажівка має інерційний ме..
Вік: від 3 років Висота: 120mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 360mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою і фігурками IM96B
0
200.00грн.
Великий трейлер, що перевозить двох різнокольорових динозаврів і дерево. Напевно, вони травоїдні. Вантажівка являє собою машинку, з якою добре гратися на вулиці або в домашніх умовах. Вона оснащений інерційним механізмом: розганяється вручну, а далі ..
ВxШxД пакування: 125х70х235mm Вік: від 3 років Висота: 82mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 220mm
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM75B
0
339.00грн.
Велика вантажівка, що перевозить дві гоночні машини. Має інерційний механізм: спочатку розганяється вручну, а далі їде за інерцією. При русі видає звуки і світиться. Гоночні машинки виймаються з кузова і стають самостійними іграшками. У кузов можна п..
Вік: від 3 років Висота: 140mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 325mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM75C
0
339.00грн.
Масивна вантажівка, що перевозить на собі чотири екскаватори. Екскаватори виймаються з кузова, тому в них можна грати окремо. А в кузов поміщати невеликий вантаж. Виходить відразу п'ять іграшок! Вантажівка має інерційний механізм: розігнати її потріб..
Вік: від 3 років Висота: 300mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 120mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM75D
0
279.00грн.
Велика вантажівка, що перевозить на собі спортивні машини. Машини виймаються з кузова, так що їх можна використовувати як окремі іграшки. У підсумку ви отримуєте відразу три машинки! Крім того, в кузов вміщуються невеликі іграшки, так що гра в переві..
Вік: від 3 років Висота: 260mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 120mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM76A
0
339.00грн.
Величезний стильний автовоз, що перевозить відразу чотири швидкісних мотоцикли! Мотоцикли легко витягуються з кузова, тому виходить відразу п'ять іграшок. А в кузов реально помістити будь-який інший, що підходить за розміром, вантаж. Трейлер оснащени..
Вік: від 3 років Група товарів: Вантажівка Колір: В асортименті Матеріал: Пластик Серія: Super Truck
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM76B
0
279.00грн.
Вантажівка, що перевозить чотири гоночні машини. Всі іграшки можна використовувати окремо, так як машинки легко виймаються з кузова. В результаті ви отримуєте відразу п'ять іграшок! Вантажівка має інерційний механізм, при русі видає звуки і виблискує..
Вік: від 3 років Висота: 120mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 255mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM76C
0
339.00грн.
Великий трейлер, що перевозить спецтехніку (в даному випадку чотири екскаватори). Тому, купивши даний набір, ви купуєте відразу п'ять іграшок! Екскаватори легко знімаються з вантажівки і використовуються як окремі машинки. З їх допомогою добре грати ..
Вік: від 3 років Висота: 190mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 290mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM76D
0
339.00грн.
Потужна вантажівка, що перевозить чотири мотоцикла. Мотоцикли легко виймаються з кузова і використовуються як окремі іграшки. Тому, купуючи такий набір, ви отримуєте відразу п'ять машинок! У кузов вантажівки можна посадити будь-які невеликі іграшки, ..
Вік: від 3 років Висота: 210mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 350mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM77A
0
319.00грн.
Ваш малюк кожен день бачить на вулиці різний транспорт, але найбільше хлопцям чомусь цікаві вантажівки і великі машини. Так ось за допомогою вантажівки від ТМ Na-Na ваша дитина відчує себе в ролі водія, і тим самим перетворить свою кімнату в місце дл..
Вік: від 3 років Висота: 210mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 360mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM77B
0
319.00грн.
Вантажний трейлер, що перевозить на собі чотири легкових автомобіля різних кольорів. У підсумку ви отримуєте відразу п'ять іграшок! Тим більше, що машинки без проблем виймаються з кузова і їх можна використовувати як завгодно. Вантажівка ж здатна пер..
Вік: від 3 років Висота: 190mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 290mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM77C
0
339.00грн.
Яскрава двох'ярусна вантажівка з чотирма мотоциклами різного забарвлення. Мотоцикли мають оригінальну конструкцію – оснащені додатковими коліщатками, щоб в статичному стані бути більш стійкими. Крім того, на них написані номери, так що вони є справжн..
Вік: від 3 років Висота: 180mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 410mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM78A
0
399.00грн.
Потужна вантажівка з дуже великим кузовом, здатним вмістити багато різного вантажу. В даному випадку – це шість спортивних мотоциклів. Вони легко виймаються і являють собою окремі іграшки. Тому, маючи такий набір в своєму розпорядженні, ви отри..
Вік: від 3 років Висота: 215mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 408mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM78B
0
319.00грн.
Вантажівка від ТМ Na-Na – це мініатюрна копія справжньої вантажної машини. Його невеликі розміри не займуть багато місця у вашому будинку або в кімнаті малюка. Яскрава колірна гамма сподобається малюкові, та й такою іграшкою захочуть пограти не тільк..
Вік: від 3 років Висота: 160mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 350mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM78D
0
339.00грн.
Потужна вантажівка з триярусним причепом – це мініатюрна копія американської вантажної машини. На триярусному причепі перевозяться шість автобусів невеликого розміру. В результаті виходить відразу сім іграшок! З таким набором можна втілити в жи..
Вік: від 3 років Висота: 180mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 340mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM79A
0
359.00грн.
Ваша дитина не може ні на секунду відволіктися від дороги, і вона отримує задоволення від спостереження за рухом транспорту. За допомогою вантажівки від ТМ "Na-Na» у себе в кімнаті ваше маля може влаштувати справжню автомагістраль з різним транспорто..
Вік: від 3 років Висота: 190mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 290mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM80A
0
339.00грн.
Двох'ярусна вантажівка, що перевозить чотири спортивні мотоцикли. Завдяки тому, що іграшки знімаються з вантажівки, виходить відразу п'ять машинок! Мотоцикли просто створені для скажених перегонів, особливо по гладкій поверхні, а на вантажівку можна ..
Вік: від 3 років Висота: 210mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 406mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM80B
0
389.00грн.
Ваш малюк постійно захоплюється машинами на проїжджій частині, але найбільше його цікавлять великі машини, тоді ви зробили правильно, що зайшли саме до нас, адже у нас є те, що вам обов'язково сподобається. Дана модель машинки від ТМ Na-Na це маленьк..
Вік: від 3 років Висота: 210mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 410mm Колір: В асортименті
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM96A
0
150.00грн.
Потужна вантажівка з платформою для перевезення автомобілів IM96A входить в серію The Fast Tractor Trucks. Іграшка призначена для дітей від трьох років. При покупці такого транспортного засобу малюк отримує дві іграшки в одній: вантажівку і легковий ..
Вік: від 3 років Висота: 100mm Група товарів: Вантажівка Довжина: 230mm Колір: Червоний
Транспорт машинки

Данная категория посвящена транспорту и машинкам. Здесь вы найдете поистине огромный выбор игрушек разных стилей, видов и для каждой возрастной категории.  Интернет–магазин детских игрушек позаботился о том, чтобы весь ассортимент игрушечного транспорта был изготовлен по высшему качеству. Один из популярных разделов – автотреки , очень быстро и уверенно завоевывает себе место в данном сегменте.

 

Популярность его полагает в том, что автотреками можно играть двум игрокам сразу. Теперь родителям не придется думать, как лучше и интересней провести время со своими детьми.

Треки для автомобилей представляют собой трассу различной формы, которые могут быть самыми разнообразными. Начальные или самыми простыми считаются трассы в виде «кольца», но существуют и другие, более сложные, например: «восьмерка». На трассах могут присутствовать различные препятствия: «мертвая петля», эстакады, трамплин, крутые повороты и т. д.

 

Автомобили, которые входят в комплект, могут также быть разнообразными. Вы сможете играть в «гонщика и полицейского», «формулу - 1» или «уличных гонщиков». Просто подключите питание в электросеть или вставьте батарейки, и вы сможете наслаждаться этой игрой каждый день!

 

Кто же в детстве не мечтал стать пилотом? Теперь у вас есть такая возможность, посетите раздел «вертолеты на радиоуправлении», там вы будете приятно удивлены разнообразностью моделей. Различная раскраска, наборы функций и характеристики вертолетов не оставят равнодушным даже взрослого. Немного потренировавшись в управлении, вы сможете исполнять разные трюки в воздухе. Управление моделью осуществляется с помощью пульта управления. Некоторые функции не ограничиваются просто полетом, некоторые могут перевозить небольшие «грузы», есть возможность снимать видео и фотоматериалы. А также с помощью специальных снарядов устраивать перестрелки, и делать выстрелы пистолетом по самим вертолетам.

 

В ассортименте представлены модели птиц. На выбор вам предоставляется варианты раскраски. Данная игрушка управляется с помощью пульта, когда птица в воздухе по ним можно стрелять со специального пистолета, данная игра очень увлекательная и в нее с удовольствием играют как дети, так и взрослые.

 

У каждого из нас не обошлось детство без железной дороги. У кого-то были паровозы, у кого целые наборы железнодорожного транспорта. Популярность данной игрушки в том, что она как и машинки прекрасно подойдет для ролевых игр, в которую можно играть сразу нескольким игрокам.

 

Самые простые железные дороги представляют собой простое «кольцо», по которому ездит локомотив с несколькими вагонами. Существуют наборы и побольше, с помощью них вы сможете построить целый вокзал с разными стрелками большим количеством путей и даже депо. Но даже для самых маленьких деток существуют отдельные виды этого замечательного, игрушечного железнодорожного транспорта. Такие паровозики, как правило, крупных размеров, очень яркие и не имеют мелкой детализации, в то же время у них чаще всего есть музыкальные, звуковые и световые эффекты. Движение таких поездов осуществляется разным способом, с помощью батареек, заводной пружиной или просто веревочкой.

 

Самый, наверное, огромный выбор среди игрушек все же остается за машинками и авиацией. Разнообразие в выборе просто не имеет границ, а начинать баловать такими игрушками, можно с самого раннего возраста. Для самых «мелких» деток существуют большие модели, они яркие и большие, без мелких деталей и острых углов, с такой игрушкой вам не будет страшно оставлять наедине своего малыша, вряд ли он сможет найти, чем нанести себе вред.

 

Для детей от трех лет можно подобрать варианты по мельче, но не слишком. Такие модели чаще имеют музыкальные и световые эффекты. Ребенок сможет играть такими автомашинами долго, создавая все новые и новые игровые ситуации.

 

Для детей старшего возраста, вы сможете купить машинку с высокой детализацией. Такие машины изготовляются так же и как коллекционные модели. У них могут открываться двери, багажник, капот, существует даже целый модельный ряд известных автопромов.

 

Автомобили на радиоуправлении занимают отдельное место среди «царства» игрушек. Они могут быть разных размеров, характеристик и функций. Их движение осуществляется с помощью пульта управления, некоторые из них могут даже во время движения стрелять пистонами, мыльными пузырями или даже водой. Многие из них имеют звуковые и световые эффекты.

 

Купите автобус на радиоуправлении или «крутой» внедорожник-джип, а может вам больше по душе мини «порше» или «ламборджини»? Независимо от того что вы выберете, вы в любом случае останетесь довольны. У вас будет отличная возможность устраивать гонки с детьми или даже с гостями. Все машинки на радиоуправлении предназначены для игры, как дома, так и на улице. Посетив раздел, транспортные наборы вы найдете то, что без сомнений понравится именно вашему малышу. Транспортные наборы могут иметь как одну, так и несколько составляющих. Благодаря таким наборам детвора сможет прямо у себя в комнате обустроить настоящую космическую станцию, высадиться на Луну или Марс, почувствовать себя настоящим космонавтом, открыть новые планеты и галактики, собрать своими руками парковку, гараж, моечную и заправочную станцию для автомобилей, аэропорт, строительную площадку, спасательные и пожарные станции. Также в данном разделе есть игровые наборы, с которых можно собрать игрушечный аэропорт. Такие наборы состоят из машины с трапами, самолеты и лайнеры, табличка «Аэропорт», шажки для парковки, дорожные знаки и фонари, пожарные и полицейские автомобили, пассажирские автобусы. С такими составляющими ребенок может понять процесс создания и функционирования настоящего аэропорта. В данном разделе вы увидите наборы с машинками, с помощью которых можно организовать различные гонки и соревнования. Благодаря миниатюрным размерам транспортных наборов, их можно брать с собой везде, и легко комбинировать между собой составляющие разных наборов. Также в данном разделе есть наборы, в виде конструкторов, что дает возможность ребенку развивать логику, мышление, мелкую моторику рук, зрительную восприимчивость, память, воображение, и параллельно ребенок обучается сопоставлять между собой разные детали. Некоторые игрушки из транспортных наборов издают звуковые и световые эффекты, что делает игру еще более реалистичной. Вы можете быть уверенными в том, что ТМ Na-Na производит все игрушки для детей из материалов высокого качества, весь производственный цикл контролируется компьютером с соблюдением всех технологических процессов.

 

Чтоб вы не выбрали, для вашего удобства, вы сможете сделать заказ через интернет-магазин, просто добавив товар в корзину и заполнив свою контактную информацию. Если у вас возникли какие-то вопросы, наши менеджеры смогут дать качественную консультацию и ответят на любые интересующие вас вопросы. Так же вы сможете посетить наши фирменные магазины в таких городах: Киев, Харьков, Днепропетровск, Донецк, Кривой Рог, Львов, Полтава, Запорожье. Доставка товаров осуществляется по всей территории Украины.

 

Вашему вниманию предлагаем посетить категорию «Игрушки до трех лет».